+380673870816 +380673870816

Дворічний хлопчик лишився сиротою через самогубство батьків

Про будинок у селі Тучин Гощанського району Рівненської області, в якому мешкали 28-річний чоловік зі своєю 30-річною дружиною, давно ходила недобра слава, адже його господарі рідко помирали природною смертю. Близько п’яти років тому у цій оселі повісилася свекруха господині, а два роки потому покінчила життя самогубством її рідна сестра.
     Цього разу, знову трагічна доля спіткала мешканців будинку. Сестра господаря разом зі своїм чоловіком вирішили навідатися до родичів. Коли жінка увійшла до братового помешкання, її вразила жахлива картина: у кімнаті на підлозі лежала господиня. Перелякана жінка вибігла з хати і разом з чоловіком зателефонували колишньому дільничному. Оглянувши тіло, він помітив на шиї сліди від зашморгу, а в сусідній кімнаті й саму мотузку із петлею на ній. Аби знайти співмешканця померлої, чоловікові довелося оглянути усе господарство. Нарешті, у підсобному приміщенні він знайшов і господаря, котрий повісився на дерев’яній балці. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в рівненській області.
     Дільничний відразу викликав слідчо-оперативну групу, яка огляданувши місце події, біля жінки виявила дві передсмертні записки. В одній із них самогубця просить вибачення у сестри за своє рішення, а в іншій - у сина, додавши, що "Так жити вона більше не може". Раніше у цієї родини вже були проблеми із законом. У 2010 році чоловік притягався до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство, а його дружина – за невиконання своїх батьківських обов’язків. За словами сусідів, співмешканці жили бідно, ніде не працювали та полюбляли оковиту.
     Наразі правоохоронці перевіряють усі версії події. За однією з них, чоловік, знайшовши свою кохану у зашморгу мертвою, зняв її тіло та й сам вирішив піти із життя. Нині вирішується питання про подальшу долю маленького хлопчика, який залишився сиротою.

Схожі статті