+380673870816 +380673870816

Двоє корецьких школярів затримали крадіїв

Корецька загальноосвітня школа №3 могла лишитися без спортивного інвентарю, аби не пильність її учнів. У вечірній час двоє друзів, 14-річний Назар та 13-річний Дмитро, вирушили прогулятися біля навчального закладу, де і помітили двох хлопців із великим пакетом. Саме з ним вони виходили з підвального приміщення школи, переобладнаного під гімнастичний зал. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Назар і Дмитро вирішили поцікавилися, що хлопці тут роблять. Зазирнувши у пакет, побачили штанги та алюмінієві палки. Хлопці сказали, що взяли їх у підвальному приміщенні. Порадившися із другом, вирішили відвести юнаків до директора. Та по дорозі один із хлопців викинув пакет у рівчак та почав тікати. Проте його вдалося упіймати. Затриманими виявилися місцеві неповнолітні 16-річний Владислав та 7-річний Максим, які викрали спортивний інвентар, аби здати його на металобрухт та отримати за це гроші. Зі слів правоохоронців, у хлопців уже були проблеми із Законом. Їх неодноразово затримували за крадіжки. Батьків Владислава та Максима притягнули до адміністративної відповідальності за невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей, яка передбачає накладення штрафу від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
     За допомогу міліціонерам у затриманні злочинців керівництво Корецького РВ УМВС України в Рівненській області нагородило хлопчаків футбольними м’ячами та грамотами.

Схожі статті