+380673870816 +380673870816

Двоє чоловіків обікрали магазин, бо кортіло випити

Двоє товаришів - 41-річний Микола та 50-річний Іван близько опівночі у пошуках оковитої проходили біля магазину "Шанс", що у селі Дібрівськ Зарічненського району. Жага до пригод та бажання випити затьмарили здоровий глузд чоловіків і вони вирішили задарма "поліпшити" стан свого здоров’я. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
     Знайшовши неподалік металевий прут, Микола та Іван вставили його між дверима та рамою магазину. Виламавши їх, потім теж саме вчинили із металевою решіткою, яка піддатливо відкрилася. Опинившись всередині магазину, зловмисники почали господарювати в підсобному приміщенні. Взяли три пляшки горілки, мисливської ковбаси, курячі стегенця, крильця та декілька оселедців, не забули при цьому заглянути до шухляди стола, де зберігалися гроші. Поділивши це все між собою, вирушили до будинку Миколи, де почали "святкувати".
    Працівникам райвідділу довелося добряче попрацювати. Опитали мало не півсела, доки вийшли на шлях крадіїв. Приїхавши до оселі підозрюваних, міліціонери виявили в будинку порожні пляшки, продукти, гроші і знаряддя скоєння злочину — металевий прут. Та й товариші не заперечували вчинене. Лише пояснювали свої дії тим, що бажання випити затьмарило розум.
    У Миколи вже був досвід у кримінальних діяннях, адже минулого року він вже був засудженим за крадіжку, але відповідно до Закону України "Про амністію" був звільнений від відбування покарання. А от у Івана це перша зустріч з правоохоронцями у подібному форматі. 
    За частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка, поєднана з проникненням в приміщення та вчинена за попередньою змовою групою осіб) порушено кримінальну справу, санкція якої передбачає до шести років позбавлення волі. Наразі триває слідство, а от зловмисники очікують на рішення суду перебуваючи на підписці про невиїзд.

Схожі статті