+380673870816 +380673870816

Дубенський замок співпрацюватиме з одним із найбільших замків Європи

Угоду про співпрацю з відомим в Європі замковим комплексом у місті Гнєв (Республіка Польща) днями підписав Державний історико-культурний заповідник міста Дубна. Це перший такий документ в історії закладу, який, за словами його директора Леоніда Кічатого, відкриває неабиякі перспективи для культурної співпраці не лише регіонів, а й обох країн. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.
     За словами Леоніда Кічатого, вже наступного року розпочнеться реалізація одного з пунктів Угоди – працівники замку Гнєв, які займаються збереженням ремісничих середньовічних традицій (зокрема, ковальської справи), проведуть низку майстер-класів для працівників заповідника. Крім того, в рамках Угоди передбачається обмін науковими доробками, експозиціями, проведення конференцій, семінарів та круглих столів, організація спільних наукових проектів. 
     Варто зауважити, що Угода є безстроковою і на її реалізацію польська сторона уже передбачила 150 тисяч злотих. Зі свого боку, підтримувати закріплену на папері співпрацю пообіцяв і заступник голови обласної ради Олександр Чуприна. Від імені обласного керівництва він засвідчив повагу делегації з Польщі та висловив впевненість, що документ отримає організаційне та фінансове сприяння як на рівні міської, так і на рівні районної та обласної влади.

Схожі статті