+380673870816 +380673870816

До Великодня територія Волині буде належно прибраною

За участю заступника голови облдержадміністрації Віталія Карпюка та голови облради Володимира Войтовича відбулася обласна нарада. Одне із питань порядку денного – приведення до Великодніх свят у належний санітарний стан та озеленення населених пунктів і доріг, прилеглих територій, територій підприємств, установ, організацій. Про це повідомила прес-служба волинської ОДА.
    Як повідомив начальник служби автодоріг в області Анатолій Посполітак, дорожники уже відремонтували 94 км доріг державного значення та вивезли на сміттєзвалища 23,5 тонн сміття, якого назбирали обабіч шляхів.
    Заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк наголосив, що більшість чиновників байдужі до чистоти території області та рекомендував залучати до прибирання безробітних (як до оплачувальної громадської роботи).
    На тому, що палити суху траву та рослинність не можна, наголосив під час свого виступу начальник управління МНС в області Володимир Грушовінчук. За його словами, з настанням пожежонебезпечного періоду кількість пожеж в порівнянні з минулим роком збільшено вдвічі і на сьогодні становить 465.

Схожі статті