+380673870816 +380673870816

До Рівного завітав кобзар-мандрівник із автентичною українською музикою

У Рівному лунали українські пісні. Під акомпанемент бандури та гітари їх виконував кобзар-мандрівник Віктор Пашник, який завітав до нашого міста. 

Віктор Пашник народився у селі Кулачківці Івано-Франківської області. Ще змалку полюбивши українську культуру, Віктор пов'язав свою долю із піснею. Наразі кобзар переважно мандрує Україною та країнами СНД, де хоч трохи розуміють нашу мову та слов’янську культуру. Віктор виконує українські народні пісні під акомпанемент бандури, а також авторські пісні під гітару. Українська пісня полюбилася йому всім серцем. Хлопець вважає, що це передалося із діда прадіда.

Віктор Пашник, кобзар-мандрівник:

 - Я українець. В першу чергу я люблю свою країну, людей, своїх предків, які спочивають в цій землі. Чому я буду їм зраджувати? Хочеться бути вірним сином цієї землі.

У активі кобзаря понад 30 пісень. А грає він переважно на бардівських зустрічах, вечірках, у ресторанах, навчальних закладах. Запросили ж до Рівного майстра української музики представники Рівненської молодіжної громадської організації "Фундація регіональних ініціатив".

Віталій Примак, організатор концерту:

- Дивлячись на те, яку музику він грає, а це українську. Яка зараз велика рідкість. Її треба пополяризувати. Саме тому ми і запросили Віктора.

На концерти Віктора приходять люди різного віку. Втім, в нашому місті глядачами його творчості була переважно молодь. Дмитро Домарецький в цей вечір також покинув усі власні справи, аби поринути у вир автентичної народної музики.

Дмитро Домарецький, глядач:

- Мені подобається музика Віктора, адже він грає на гітарі. На цьому інструменті можна грати дуже різноманітну музику і про Україну, і про наше сьогодення.

І хоча у залі глядачів було не дуже багато, втім організатори впевнені, що поціновувачів справжньої української музики та пісень у нашому місті набагато більше.

Схожі статті