+380673870816 +380673870816

До Рівненського льонокомбінату на екскурсію завітали майбутні швачки та закрійниці

Рівненський льонокомбінат знову відчиняє свої двері. Цього разу на екскурсію завітали майбутні швачки та закрійниці. 

Більше ста студентів Державного професійно-технічного навчального закладу "Рівненський центр професійно-технічної освіти та дизайну" завітали на екскурсію до Рівненського льонокомбінату. Його власник Олег Червонюк особисто розповів молоді історію відродження підприємства та показав цехи з виробництва, оброблення, фарбування та сушіння тканини. Студенти на власні очі побачили готову ткацьку продукцію, трикотажне полотно та надсучасне обладнання з Німеччини, аналогів якому в Україні немає. Показали гостям і готові рулони трикотажу. 

Заступник директора Рівненського центру професійно-технічного сервісу та дизайну Микола Панащук розповів, що ідею відвідати льонокомбінат виношував ще з тих пір, коли вперше побачив відроджене підприємство. Окрім того, пан Микола запевнив, що їх навчальний заклад впродовж багатьох років був незмінною кузнею кадрів для льонокомбінату. Сподівається, що ця співпраця продовжиться.

Микола Панащук, заступник директора Рівненського центру ПТО сервісу та дизайну:

 - Я думаю, що це хороший виховний момент. Це більше ніж екскурсія. Він втілює оптимізм щодо робочих місць. Я знаю, що буде створюватися більше 200 робочих місць. Ми готові наших учнів адаптувати до того виробництва, швейних машин, операцій, які тут плануються.

Власник підприємства Олег Червонюк цієї ідеї також не відкидає.

Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату:

- У цьому училищі навчаються швеї, закрійники. Я думаю, найближчим часом ми поставимо швейне обладнання і будемо працювати.

Студенти навчального закладу були у захваті, адже побачили досі незнайоме їм обладнання та дізналися про надсучасні технології.

Лідія Осійчук, студентка 3 курсу:

 - Ми дізналися, що є нові технології, які менше забруднюють повітря. Вони швидше виробляють тканину і якісніше.

Надія Пампушик, студентка 3 курсу:

- Я вже працювала на швейній фабриці, але можу сказати, що такого ще не бачила. Дуже цікаво.

Насамкінець молодь зізналася, що має бажання у подальшому працювати саме на льонокомбінаті. А власник Олег Червонюк пообіцяв, що після відновлення швейного цеху, льонокомбінат стане основною базою виробничої практики для студентів цього навчального закладу.

Схожі статті