+380673870816 +380673870816

До рівненських антимонопольників надійшло 38 скарг про неякісне теплопостачання

11 січня у Рівненському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України пройшла "гаряча телефонна лінія". Антимонопольники хотіли з’ясувати чи є у мешканців обласного центру скарги на роботу теплопостачальних підприємств Рівного. 

Рівненське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України доволі часто проводить подібні "гарячі телефонні лінії". У зимовий період одним із пріоритетних напрямків їхньої роботи є відстеження діяльності теплопостачальних підприємств. Так, за один день спілкування з рівнянами, антимонопольники виявили низку проблемних питань неякісного надання послуг теплопостачання.

Віктор Боденчук, голова Рівненського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України:

- За день надійшло 38 звернень. Приблизно 20 скарг відносно "Рівнетранссервісу" і 18 заяв щодо діяльності "Рівнетеплоенерго". Тобто основна кількість заяв про неякісне теплопостачання це те, що холодні батареї.

Аналіз звернень та скарг громадян показав, що "Теплотранссервіс" та "Рівнетеплоенерго" надавали послуги з порушенням термінів початку опалювального сезону, недотримувалися температурних графіків подачі теплоносія та не проводили перерахунки споживачам за ненадані та неякісно надані послуги.

Віктор Боденчук, голова Рівненського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України:

- Ми зараз систематизували усі звернення і ті проблемні питання, які ставилися населенням. Ми написали лист до міського голови Володимира Хомка, щоб він дав відповідне доручення управлінню ЖКП. Ми дали там певні терміни для них і щоб вони в 20-денний термін дали відповідні пояснення.

Чи будуть задоволені усі 38 скарг від громадян щодо неякісного теплопостачання наразі судити важко. Адже коли люди зверталися в обласне відділення Антимонопольного комітету, то переважна більшість з них не мали жодного документального підтвердження обґрунтованості своїх скарг.


120117_Antumonopolniy по sferadesigner

Схожі статті