+380673870816 +380673870816

До фіналу "Май денс" залишилися лічені дні

Три команди з районів "Північний", "Ювілейний" та "Центр" 26 червня на Майдані незалежності Рівного позмагаються за звання кращої. Переможець потрапить до Всеукраїнського проекту "Майданс". 

Вони тренуються щодня, окрім неділі, із шостої вечора і допізна. І все заради достойного результату. Головні хореографи рівненського проекту "Май денс" вважають, що танцювальна битва мікрорайонів буде запеклою. І хоча більшість учасників ще зовсім юні і недосвідчені, проте той драйв і запал, що вони випромінюють під час тренувань вразить кожного глядача. 

Олена Присяжненко, хореограф команди "Північний":

- "Май денс" - хороший проект. Ви знімали обличчя людей і бачили скільки в них емоцій. Ми отримаємо ще більше позитивних емоцій, коли поїдемо в Київ і вдало виступимо.

Дарина Гриценюк, хореограф команди "Центр":

- зі всіма труднощами боремося. Я думаю в нас все вийде.

Лариса Маркевич, хореограф команди "Ювілейний":

- енергетика в нас хороша. Намагаємося зробити щось хороше, щоб не було соромно.

Аліна Стаднікова та Ірина Гаврилюк щодня приїздять з Острога до 12 школи Рівного на тренування. Розповідають, що усі труднощі заради танцю та перемоги.

Аліна Стаднікова та Ірина Гаврилюк, учасниці проекту "Май денс" (команда "Центр"):

- кожного дня хочеться їздити заради перемоги.

У проекті можна побачити палітру усіх вікових категорій. Так, представникові команди "Північний" Микиті всього п’ять з половиною років, два з яких він  танцює. 

Микита, учасник проекту "Май денс" (команда "Північний"):

- я хочу, щоб наша команда виграла. І ще хочу, щоб наш мер нас гарно оцінив.

Натомість 19 школа мікрорайону "Ювілейний" не захотіла відкривати всі карти.

Наталія Смусь - вчитель, яка зараз перебуває в декретній відпустці. Сімнадцять років свого життя віддала народним танцям. Тому, проект став для неї чудовою нагодою знову реалізувати свої танцювальні навики та відновити форму. 

Наталія Смусь, учасниця проекту "Май денс"( команда "Ювілейний"):

- колись давно, я займалася танцями. Моя сім’я сказала, що вік це не привід для того, щоб забувати про усі позитивні емоції, які дають нам танці. Підтримали. відправили мене на танці. Ось так я й опинилася тут.

Гучними оплесками вітали команди очільника міста Володимира Хомка, що побував на репетиціях танцювальних районів. Для себе чиновник обрав фаворита, проте до останнього тримає інтригу, адже всі учасники заслуговують на визнання та перемогу.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- я вже можу скласти своє враження. Я вже бачу хто має переваги. Не хотів би когось виділяти, бо боротьба має бути чесною. А ми постараємося щось зробити для мікрорайону, який переможе.

Пристрасті на танцювальних майданчиках вирують. Кожна команда прагне показати справжній танцювальний клас. І вже 26 червня, - З 14 до 16 години на головній вулиці міста  перекриють рух транспорту для того, щоб все Рівне поринуло у вир танцювального драйву "Май денсу".


110622_My Dance 2 sferadesigner

Схожі статті