+380673870816 +380673870816

До Дня захисту дітей у Квасилові презентували черговий майданчик для малечі

Міжнародний день захисту дітей святкували не лише у Рівному, а й за його межами. В СМТ Квасилів малюки отримали в подарунок новий дитячий майданчик.

У Квасилові на 10 тисяч населення припадає 2 тисячі дітей, тому потреба у так званих, місцях дитячого відпочинку досить велика. Рік тому в районній державній адміністрації прийняли програму, що передбачала будівництво нових дитячих майданчиків у селищі. Спільними зусиллями вдалося навіть перевиконати план. За останній рік у Квасилові з’явилося аж три нових дитячих майданчиків. Найперший, як розповів селищний голова, вже трансформується у дитяче містечко, поряд планується зона для відпочинку дорослих. Натомість третій майданчик вирішили презентувати малечі до Дня захисту дітей.

Дмитро Крет, селищний голова СМТ Квасилів:

- третій майданчик, який ми тут сьогодні бачимо, нам дався найважче, тому що довелося задіяти багато великовагової техніки. Раніше тут був пустир. Ми це місце розчищали від сміття. Завдяки підтримці адміністрації, техніка була у вигляді спонсорської допомоги. Ми вклалися у термін.

Новий майданчик знаходиться у приватному секторі мікрорайону Хмільний. Жителі розповідають, що раніше тут був пустир. Земля, що колись відводилася під гідроспоруду стала занедбаною, проте спільними зусиллями вдалося привести ділянку в належний стан, та зробити справжнім "раєм відпочинку" для малюків із сусідніх приватних будинків

Тетяна Білоус, депутат виборчого округу № 18 СМТ Квасилів:

- з лопатою вийшли і дорослі і малі. І все прибрали. Розчистили в рекордно короткий час.

Для більш старших, на дитячому майданчику спорудили футбольне поле, що згодом буде облаштоване та огороджене. Спеціалісти запевняють, що дитячий майданчик цілком безпечний для забавок дітлахів.

Ніна Волошина, керівник КП "Житловик 1":

- ми розробили спеціальний проект і можемо запевнити – каруселі доволі безпечні.

Ірина Мороз, журналістка:

- діти від майданчику у захваті. Тепер їм є де активно та весело проводити свій вільний час.

Іван, мешканець СМТ Квасилів:

- ми сюди зранку приходимо і катаємося цілу годину, а на гірці - три години.

У майбутньому, паралельно з дитячими майданчиками, селищна рада разом з районною адміністрацією планують спорудити міні-спортивні комплекси для того, щоб діти всіх вікових категорій мали змогу з користю провести вільний час. До кінця року у планах облаштувати ще один дитячий майданчик на вулиці Молодіжній.


110602_Maydanchik sferadesigner

Схожі статті