+380673870816 +380673870816

Для учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих (померлих) надаються послуги із санаторно-курортного лікування

Фото пресслужби міськради Рівного

Управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому щороку формує потребу в коштах на наступний рік для забезпечення послуг санаторно-курортного лікування учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення Революції Гідності, учасників анти терористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів сімей загиблих (померлих) таких осіб санаторно-курортним лікуванням» затвердженого ПКМУ від 31.03.2015 №200.

Для отримання цієї послуги вищезазначеним пільговикам, які зареєстровані в місті Рівному та селищі Квасилів, потрібно подати в управління заяву та документи за адресою: м. Рівне, вул, Соборна, 12, каб. 12: - медичну довідку лікувальної установи за формою 070/0; - копія пільгового посвідчення; - копія військового квитка (за наявності); - копія документа, що підтверджує безпосередню участь особи в АТО/ООС (у разі відсутності у посвідченні ветерана війни посилання на норму Закону, відповідно до якої установлено статус); - копії паспорта та ідентифікаційного номера. Повідомляє пресслужба міської ради Рівного. 

Згідно профілю захворювання та в порядку черговості подання заяв, особи направляються на санаторно-курортне лікування.

Особи, які перебувають на обліку, але не отримали послуги санаторно-курортного лікування в поточному році, зберігається право на забезпечення путівкою на наступний рік за умови поновлення медичної довідки лікувальної установи за формою 070/0, якщо строк дії попередньої довідки закінчився.

Послуга санаторно-курортного лікування не поширюється на діючих військовослужбовців та осіб, які мають право на забезпечення санаторно-курортними путівками відповідно до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей, затвердженого ПКМУ від 27.04.2011 № 446.

За більш детальною інформацією звертатись за телефоном 633896.

Схожі статті