+380673870816 +380673870816

Дітям з вадами слуху – якісні умови для навчання та розвитку

Новий навчальний корпус 02.09.20011р. урочисто відкрили в Острозькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів Рівненської обласної ради. Учнів та педагогів закладу з подією привітав перший заступник голови Михайло Кривко. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.  
     Будівництво нового приміщення розпочалося у вересні 2008-го. Роком раніше за кошти обласного бюджету було виготовлено проектно-кошторисну документацію. Як розповіла директор закладу Галина Лебідь, протягом 2008-2009 років на об’єкті активно велося будівництво. На це з обласного бюджету було виділено 3 млн.200 тис.грн. Завершували ж об’єкт переважно за рахунок субвенції з державного бюджету. Тож загальний кошторис будівництва склав 6 млн.700 тис.грн. 
     Однак, як зауважив перший заступник голови обласної ради Михайло Кривко, головне, що тепер вихованці закладу мають прекрасні умови для навчання та розвитку. Адже у новому приміщенні з’явився кабінет жестової мови. А це вкрай важливо, бо учні інтернату - переважно діти з вадами слуху. Окрім того, в добудованому крилі є обладнані усім необхідним кабінети хімії, фізики та образотворчого мистецтва, працюють їдальня та харчоблок. 
     Довідково: В комунальному закладі Рівненської обласної ради "Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" для дітей з вадами слуху навчається 122 учні. Майже всі діти забезпечені індивідуальними слуховими звукопідсилюючими апаратами. Заклад обладнаний спеціалізованими кабінетами, зокрема для індивідуальних слухових занять, які оснащені комп’ютерними тренажерами "Живий звук". В інтернаті працює дошкільна група.

Схожі статті