+380673870816 +380673870816

Дітям-сиротам допомагатимуть релігійні громади

Яким чином це зробити, вирішували під час круглого столу "Співучасть у долі дитини", організованого з ініціативи обласної влади. Його учасниками стали, зокрема, представники різних релігійних конфесій, громадських організацій, а також сім’ї, у яких виховують сиріт та позбавлених батьківського піклування. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     На сьогодні в області проживає 1787 таких дітей. 90 відсотків із них охоплено сімейними формами виховання, констатував заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов. Це найвищий показник в Україні. Тим часом залишаються діти, які ростуть в інтернатних закладах, потребуючи родинного тепла. У суспільства нема толерантного ставлення до проблем сирітства, констатують фахівці служби у справах дітей Рівненської облдержадміністрації. Тож у розв’язанні цієї проблеми на Рівненщині вирішили співпрацювати із релігійними організаціями, адже священнослужителі користуються довірою й авторитетом громад, а отже могли б впливати на суспільну думку. Тим більше, що у краї є приклади, коли благодійники допомагають дітям, які виховувалися в інтернатах, влаштуватися у подальшому житті.
     Учасники круглого столу напрацьовуватимуть пропозиції, щоб вже під час наступної зустрічі запропонувати конкретні проекти.

Схожі статті