+380673870816 +380673870816

Діти з північних районів Рівненщини відвідають Францію

Про це повідомила президент асоціації "Друзі Рівненської області" Ніколь Лянгле під час зустрічі з керівництвом обласної ради. Діти з тих районів, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи, житимуть та оздоровлюватимуться у французьких родинах улітку та напередодні Нового року. Голова обласної ради Юрій Кічатий передусім подякував Ніколь Лянгле за благородну справу, яку вона розпочала 20 років тому. І в рамках розширення співпраці запропонував у майбутньому організовувати поїздки не лише для школярів, а й для студентів обох країн. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.  

Президент асоціації Ніколь Лянгле, зі свого боку, висловила сподівання, що такі пропозиції знайдуть схвальні відгуки серед представників регіональної влади Франції. У той же час, запевнила керівництво області у продовженні співпраці з Рівненщиною в тому форматі, який був досі. 
     Довідка: завдяки старанням Ніколь Лянгле та підтримці ГО "Союз - Чорнобиль" перші діти з Дубровицького та Сарненського районів побували на оздоровленні у Франції ще 1989 року. З 2006 року, відколи у місті Болен (Франція) Ніколь Лянгле зареєструвала асоціацію "Друзі Рівненської області", на оздоровленні у французьких родинах побували понад 5 тисяч дітей з північних районів Рівненщини.

Схожі статті