+380673870816 +380673870816

Директора товариства засуджено за ухилення від сплати податків

На лаві підсудних опинився директор одного із рівненських товариств з обмеженою відповідальністю за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, зловживання службовим становищем та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки. Кримінальну справу за обвинуваченням названої особи у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України порушено та розслідувано органами податкової міліції і скеровано прокуратурою області для розгляду по суті до суду. Про це повідомила прес-служба прокуратури в Рівненській області.
     Слідством доведено, що керівник ТОВ, в період з травня по листопад 2007 року підробляв та подавав до податкових органів звітність про проведені фінансово-господарські операції з придбання товарно-матеріальних цінностей. Однак,  вказані товари не закуплялися, а фірми, на рахунки яких скеровувалися кошти були фіктивними.
     В результаті "псевдооперацій" керівником підприємства незаконно сформовано суми податкового кредиту та валових витрат товариства, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету обов’язкових платежів на загальну суму 2 мільйона гривень.
     За результатами судового розгляду кримінальної справи Рівненський міський суд визнав вказану особу винною у вчиненні вищезгаданих злочинів та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком 5 років. Крім того, підсудного позбавлено права обіймати певні посади строком 3 роки з конфіскацією майна.

Схожі статті