+380673870816 +380673870816

Дільничний інспектор Кузнецовська затримав чоловіка з обрізом

Дільничний інспектор Кузнецовського МВ молодший лейтенант міліції Юрій Кришко під час несення служби помітив непрацючого 38-річного Миколу, який перебуває на профілактичному обліку в міліції за раніше вчинену крадіжку грошей. Поведінка чоловіка здалася дивною, адже той ніс в руках підозрілий предмет, загорнутий у спортивну куртку. Як з'ясувалося згодом – це був обріз гвинтівки армійських часів. Про це повідомив помічник начальника Кузнецовського МВ по взаємодії з громадськістю та ЗМІ, Віта Яйченя.
     Коли міліціонер підійшов до підоблікового та представився, останній заметушився та намагався приховати підозрілий предмет за спину. На запитання дільничного, що несе, Микола агресивно відповів, що це його особиста справа. У зв’язку з такою неадекватною поведінкою дільничний міліції запросив його до міськвідділу для з’ясування усіх бставин.
     Як з’ясувалося, інтуїція не підвела міліціонера. При поверхневому огляді Миколи правоохоронці виявили обріз гвинтівки армійських зразків та один патрон калібру 8 мм. Як пояснив власник зброї, механізм гвинтівки армійського зразка він знайшов під час земляних робіт, зробив механічну обробку від іржі та виготовив приклад. Цей обріз він планував використати для відстрілу бродячих собак на своїй дачній ділянці.
     За цим фактом проводиться перевірка та вирішується питання про порушення кримінальної справи за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами). Громадянин, який вже не вперше переступає межу Закону, може отримати покарання у вигляді позбавлення волі від двох до п'яти років.

Схожі статті