+380673870816 +380673870816

Депутати Рівненщини висловили позицію щодо недосконалості Податкового Кодексу

Депутати обласної ради висловили позицію щодо недосконалості Податкового Кодексу та підтримали на сесії 30 березня Звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо необхідності внесення змін до Податкового кодексу України. Проце повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.
    Нагадаємо, що пропозицію щодо необхідності прийняття такого звернення на сесії обласної ради внесла постійна комісія з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту (голова Олег Хомич), засідання якої відбулось ще 14 лютого. Згодом, на засіданні президії обласної ради, яке відбулось 28 березня Олег Хомич озвучив цю рекомендацію та, як представник середнього бізнесу, обґрунтував необхідність прийняття такого звернення. Підтримав колегу також голова постійної комісії з економічних питань та комунальної власності Григорій Мініч, який з власного досвіду управління підприємством Рокитнівський склозавод відчув недоліки окремих положень Податкового кодексу. Зокрема, на засіданні президії озвучені факти неправильного застосування органами податкової адміністрації окремих статей Кодексу. 
    Тож члени президії погодились з необхідністю внесення такого питання до порядку денного сесії за умови доопрацювання тексту звернення. А вже на сесії 30 березня депутати обласної ради - представники різних політичних сил підтримали відповідне рішення.

Схожі статті