+380673870816 +380673870816

Депутати Рівненщини перевірять стан приміських залізничних перевезень

Створити депутатську комісію з метою перевірити стан функціонування приміських потягів Рівненської дирекції залізничних перевезень вирішили депутати обласної ради під час обговорення відповідного питання на сесії 23 грудня. На думку обранців, загрозливою є ситуація щодо відміни низки потягів приміського сполучення, що у свою чергу, створює соціальну напругу та невдоволення мешканців області. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.
     Крім того, як зауважили депутати, в деяких районах пасажири незадоволені якістю перевезень. Відтак вважають за доцільне наступного року особисто перевірити стан справ у цій галузі. Зачепили обранці питання майбутнього вузькоколійної залізниці "Антонівка-Зарічне", рішення про закриття якої ініціює "Укрзалізниця". Його також вивчатимуть члени депутатської комісії. 
     Також депутати прийняли Звернення до Міністерства інфраструктури України та Державної адміністрації залізничного транспорту України щодо подальшого функціонування приміських потягів Рівненської дирекції залізничних перевезень.

Схожі статті