+380673870816 +380673870816

Депутата Волинської обласної ради привласнив майже 6 мільйонів бюджетних коштів

Прокурор Волинської області порушив кримінальну справу щодо підприємця, депутата Волинської обласної ради 6 скликання за фактом заволодіння коштами в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, службового підроблення, за ознаками злочинів, передбаченого ч.5 ст.191, ч.2 ст.366 КК України. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    Корисливий підприємець ласо накинув оком на кошти державного бюджету, які були виділені Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття для створення нових робочих місць та забезпечення зайнятості мешканців вугледобувних регіонів. І, як встановили правоохоронці, саме для таких фіктивних оборудок ініціював створення в липні 2010 року підприємства, яке й очолив, а також перереєстрував інше належне йому приватне підприємство, змінивши назву.
    Як власник цих приватних підприємств, підготував і надав конкурсній комісії з оцінки бізнес-планів Волинської облдержадміністрації свої бізнес-наміри зі створення нових робочих місць на Волині і був визначений переможцем. 
    Відповідним розпорядженням Волинської облдержадміністрації в 2010 році було затверджено Програму створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення Волинської області, як вугледобувної. Належне депутату товариство впродовж серпня-жовтня 2010 року, як тут зазначалось , було зобов’язане створити 145 нових робочих місць для працевлаштування незайнятого населення волинського краю.
    Держава свої зобов’язання виконала. На банківські рахунки товариства було перераховано 18 мільйонів гривень, які, відповідно з бізнес-планом, мали бути використані директором на придбання сучасних засобів заготівлі та спеціалізованих вітчизняних транспортних засобів для вивезення деревини.
    Свою порядність і доброчесність спритники підтвердили лише на папері. Фіктивні договори про позику, поставку обладнання та спеціалізованої техніки свідчать про незаконні оборудки підприємця-депутата та його помічника по бізнесу. Насправді бюджетні кошти були перераховані на рахунки іншого приватного підприємства, звідки, за період з 10.09 2010 року по 24.02 2011 року корисливий обранець волинської громади зняв готівкою 5 950 408 гривень, які й привласнив. Солодким медом були виписані лише бізнес-наміри народного обранця про створення нових робочих місць, зайнятість безробітних волинян. 
    Досудове слідство за цією кримінальною справою провадить слідче управління УМВС у Волинській області. Хід та результати розслідування знаходяться на контролі керівництва прокуратури області.

Схожі статті