+380673870816 +380673870816

Депутат Дубенської міськради попався на хабарі

Дві тисячі доларів вимагав і отримав від 26-річного рівненського підприємця депутат Дубенської міської ради, голова постійно діючої комісії з питань будівництва, землекористування та земельної реформи 48-річний Микола. Цей факт задокументували співробітники відділу протидії хабарництву УДСБЕЗ УМВС України в Рівненській області. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     На початку березня до депутата міськради, 48-річного Миколи, звернувся рівненський підприємець з проханням посприяти у виділенні йому земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею орієнтовно 0,1 га в межах Дубного.
     Однак, голова постійної комісії за таке "сприяння" запросив дві тисячі доларів США. 26-річний Павло, враховуючи висунуті йому вимоги погодитися, але про протиправні дії представника влади повідомив працівникам міліції. Одразу після передачі хабара, його затримали "на гарячому" працівники міліції. 
     Прокуратура Рівненської області порушила кримінальну справу за фактом одержання хабара, поєднаного із вимаганням, за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 368 Кримінального кодексу України. 48-річний Микола зізнався у скоєному злочині та нині перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Співробітники відділу протидії хабарництву УДСБЕЗ УМВС України в Рівненській області проводять додаткові оперативно-розшукові заходи та слідчі дії щодо встановлення інших фактів злочинної діяльності затриманого.

Схожі статті