+380673870816 +380673870816

ДАІ Рівненщини занепокоєна затягуванням капітального ремонту на мосту через річку Горинь

Ще у 2007 році через річку Горинь у селі Вельбівне Острозького району, що на кордоні із Хмельницькою областю,  розпочали капітальний ремонт мосту. Однак роботи тривають і донині, що створює певні труднощі.

На автодорозі "Городище-Рівне-Старокостянтинів" вже близько 2 років відсутні безпечні умови для руху транспортних засобів та людей по мосту і будь-які роботи по його ремонту не проводяться. Покриття смуги руху, яка призначена для проїзду, зруйноване. Також аварійний стан стримувальної системи із бетонних блоків, оголені арматурні стержні, відсутній сталевий канат, що з’єднує ці блоки.

Невдоволені і мешканці Вельбівного, і водії, які майже щодня проїжджають цим мостом. Вони скаржаться на бездіяльність організацій, які мали б займатися ремонтом. Місцеві жителі стверджують, що з цього мосту впали у воду декілька домашніх тварин, що йшли на пашу.  

Андрій Валерко, старший інспектор ОДР з особливих доручень відділу ДАІ УМВС:

- незважаючи на постійне інформування відділом Державтоінспекції УМВС України в Рівненській області про необхідність вжити термінові заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху та прискорення робіт з ремонту цього мосту, з боку служби автомобільних доріг відсутні будь-які заходи реагування.  

Правоохоронці нагадують, що автодорога "Городище-Рівне-Старокостянтинів" є дорогою державного значення та зв’язує між собою не тільки дві області, а й дві держави. Наскільки зручною та безпечною для всіх учасників дорожнього руху вона буде, сьогодні залежить від Служби автомобільних доріг Рівненщини та виділення коштів на завершення робіт.


110623_Doroga sferadesigner

Схожі статті