+380673870816 +380673870816

Чоловікові за викрадену металеву решітку світить позбавлення волі до трьох років

Підвищення закупівельної ціни на брухт металів спонукало багатьох громадян шукати можливості для отримання додаткового заробітку. Щоправда, за останні роки шукачі металобрухту визбирали практично усі предмети з металу, а далі ця активність дедалі частіше почала переходити межі дозволеного. 
     Останнім часом в Кузнецовську фіксуються випадки демонтажу і крадіжок металоконструкцій, кабельних ліній інтернет-зв’язку, комунального майна. Зокрема, дільничні інспектори Кузнецовського міськвідділу міліції затримали 56-річного місцевого мешканця Володимира, який вкрав металеву решітку зливоприймального колодязя, чим спричинив матеріальні збитки Кузнецовському міському комунальному підприємству. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
     Спритник мав намір здати викрадене на металобрухт. Однак розрахунок злодія на прибуток "не спрацював". Його затримали на гарячому. Завзятість чоловіка "оцінили" правоохоронці - вони вилучили викрадену металеву зливну решітку та зібрали матеріали для порушення кримінальної справи за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу (Крадіжка), санкція якої передбачає штраф від 850 до 1700 гривень або громадські роботии на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Схожі статті