+380673870816 +380673870816

Чоловічий двобій по-рівненськи: пасинок з ножем, а вітчим із сокирою

Дивні речі виробляє оковита з людьми. Дивні і, як правило, недобрі. Цими днями до правоохоронців Рівненського райвідділу міліції надійшло повідомлення, що на вулиці у селі Грушвиця Рівненського району лежить непритомний закривавлений чоловік. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    Слідчо-оперативна група негайно виїхала на місце пригоди. Але навіть досвідченим міліціонерам було важко встановити картину кривавих подій. 56-річний Сергій проживав у власному будинку разом із співмешканкою Марією та її 32-річним сином Миколою. Хоч до достатків родині було далеко, але на пляшчину оковитої вистачало.
    Цього разу у гості завітав родич Марії. Випили, закусили і, звісно, щось не поділили. Слово за слово, та й розгорівся конфлікт. Син вступився за матір, коли господар, перебуваючи "під хмелем", підняв на неї руку. Після цього у двобій вступили пасинок і вітчим. Гість намагався втихомирити та розборонити забіяк, але коли побачив, що Микола наніс удар кухонним ножем вітчиму в груди, втік з будинку.
     Яким чином Сергію довелося підвестися, взяти сокиру, яка знаходилася в будинку, і нанести декілька ударів сокирою по голові Миколі, поки з'ясовують правоохоронці. А от пасинку, навіть після отриманих тілесних ушкоджень від вітчима, ще вдалося вийти на вулицю. Утім, подолав лише декілька метрів і впав на сніг.
    За частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство) порушено кримінальну справу. Ведеться слідство, яке і з'ясує всі обставини сімейної драми. А за життя двох чоловіків борються лікарі. 56-річний Сергій перебуває у медзакладі із проникаючою раною черевної порожнини, а 32-річний Микола із рубаними ранами голови.

Схожі статті