+380673870816 +380673870816

Чим дивували французів у НУВГП?

За останні кілька років студентські обмінні програми між Україною та іншими державами стають популярнішими. Так, у Національному університеті водного господарства та природокористування уже 5 років налагоджена тісна співпраця з вищою школою того ж профілю міста Аен департаменту Лімош. 20 червня до Рівного приїхала делегація французьких студентів та викладачів. За цей час вони побували у Львові, Острозі, Дубному, в Рівнеоблводоканалі та кафедрах НУВГП. 

8 студентів та 2 викладачі вищої школи водного господарства Франції приїхали до України на 10 днів. За цей час вони ознайомилися із матеріально-технічною базою вишу-партнеру, для них провели екскурсії у Львові, Дубному, Острозі. Григорій Сапсай, проректор Національного університету водного господарства та природокористування і сам бував з візитом у Франції. Пан Григорій розповів, що педагогічний рівень та водне господарство України не гірше за французьке. Це цьогорічній делегації і хотіли продемонструвати.

Григорій Сапсай, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних та регіональних зв’язків НУВГП:

- основна увага як у нас, так і у Франції приділяється водогосподарським об’єктам. Наші студенти бувають і на очисних спорудах, різних гідротехнічних спорудах, включаючи гідроенергетику. Окрім цього у них є і культурна програма.

Антоні Гомес в Україні вперше. Він закінчив ступінь бакалавра та планує продовжити навчання далі. Тому перш за все його цікавив водний потенціал нашої держави. А от сама Україна йому дуже схожа на Францію. 

Антоні Гомес, студент із Франції:

- що стосується України - це дуже гарна країна. Деякими пейзажами вона подібна до Франції. Що стосується гідротехнічних споруд, то вони знаходяться на високому рівні.

У гарному гуморі та з приємними враженнями іноземні гості днями вирушать до Києва. У столиці вони продовжать своє ознайомлення з Україною та планують приїхати вдруге до нашої країни. Окрім того вони вже почали вивчати українську.


110629_Vod_Francuz sferadesigner

Схожі статті