+380673870816 +380673870816

Чи подорожчає пальне у Рівному?

Ринок нафти у світі продовжує зазнавати метаморфоз. Обмежені запаси чорного золота змушують сотні держав вдаватися до енергозберігаючих технологій. 

Фахівці компанії "Телетрейд", які погодинно стежать за фінансовою ситуацією у світі, розповіли, що подорожчання палива залежить від курсу долара. Ріст американської валюти призводить до зростання цін на бензин. Втім, закони економіки та світового ринку іноді не спрацьовують перед спекуляціями зацікавлених сторін. Так як це було у 2008 році.

Сергій Рогуцький, керівник представництва компанії "Телетрейд" у Рівному:

- Останнє подорожчання нафти, яке ми бачили у 2008 році, було нагнане спекулятивно.

Віддзеркалення світових фінансових подій в Україні відбувається із запізненням. Тому економісти мають можливість підготуватися та врегулювати ситуацію штучно. Нині про майбутнє подорожчання бензину говорити не доведеться.

Сергій Рогуцький, керівник представництва компанії "Телетрейд" у Рівному:

- Відносно нафти, в Україні ціни будуть триматися. Ціна нафти буде залежати від курсу у нас. Ми ж купуємо нафту за долари, а не за іншу валюту.

Наступне подорожчання нафти, як прогнозують спеціалісти, відбудеться тоді, коли світ остаточно вийде із фінансової кризи, перестане економити, а люди почнуть більше користуватимуться пальним.

Схожі статті