+380673870816 +380673870816

Черговий пункту публічного доступу до мережі Інтернет відкрили у Рівному

У Рівному в приміщенні Центральної дитячої бібліотеки відбулося урочисте відкриття ще одного пункту публічного доступу до мережі Інтернет. У нашому місті таких центрів уже чотири.

Проект "Бібліоміст" - чотирирічна програма, серед основних завдань якої - покращення доступу населення до інформації шляхом обладнання публічних бібліотек технікою та навчання бібліотекарів. Вона триватиме до 2013 року та планує охопити більш ніж півтори тисячі бібліотек України.

Муртаза Абдуразакова, заступник директора програми "Бібліоміст":

- Головна ціль – це підтримка бібліотек у сфері технічного прогресу. Наша мета – дати бібліотекам комп’ютери, оргтехніку, доступ до Інтернету.

У рамках виконання цієї програми на Рівненщині вже встановлено 225 комп'ютерів та 60 сканерів-принтерів. Представники програми "Бібліоміст" та керманич міста урочисто відкрили центр доступу до Інтернету в Рівненській центральній дитячій бібліотеці. Відсьогодні тут з'явилося 9 робочих місць, працювати за якими та користуватися всесвітньою павутиною зможуть усі бажаючі, незважаючи на вік та статус.

За словами директора Рівненської централізованої бібліотечної системи Тамари Недоводієвої, ці центри мали можливість запрацювати ще минулого року, проте не було належного приміщення. Вирішити це питання допомогла міська влада.

Тамара Недоводієва, директор Рівненської Централізованої бібліотечної системи:

- Кошти були виділені. І ми зробили реконструкцію двох приміщень. Написали проект. Нам надано 15 комп'ютерів із усією мережевою організацією.

Ці комп'ютери потрапили у 4 таких центри. Зокрема, з міської скарбниці виділили 30 тисяч гривень на облаштування цього публічного пункту. За словами міського голови Рівного, це невеликі гроші, проте завдяки ним мешканці усього району зможуть відвідувати бібліотеки та користуватися безкоштовним Інтернетом.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Це не такий великий мікрорайон. Сюди ж ходять із Північного. Комп’ютери будуть забезпечувати потреби людей. Можливо приходитимуть і пенсіонери. Їх будуть вчити як працювати на комп’ютериах.

Окрім того, очільник міста Володимир Хомко запевнив, якщо такі центри користуватимуться попитом, то їх кількість у нашому місті зростатиме.

Схожі статті