+380673870816 +380673870816

Через слизькі тротуари у травмпункт ЦМЛ Рівного звернулося 192 людини

Підсковзнувся, впав, отямився - гіпс. Цієї зими така історія стає все більш популярною. Розтягнення зв'язок, вивихи, переломи – ось неповний перелік усіх неприємностей через слизьке покриття у зимову пору. 

Старість не радість – з іронією повторює вісімдесятирічна Зінаїда Миколаївна та з прикрістю дивиться на пошкоджену руку. Лікарі констатували в бабусі забій зап’ястного суглобу. Медики одразу ж накладають тимчасовий гіпс.

Зінаїда Черуха, рівнянка:

- От вийшла і не сподівалася, що там підсковзнусь. І я на руку впала. Ще мені такого не було. Там де я йшла було дуже слизько.

Таких як Зінаїда Миколаївна, постраждалих від зимових прогулянок безліч.
Лише за дві години роботи, травматологічний пункт прийняв п’ятеро людей із забоями, вивихами, переломами. Лікарі розповіли, що найбільше серед постраждалих жінок похилого віку, які з легкістю можуть втратити координацію та мають не надто міцні кістки.

Михайло Копель, черговий лікар травматологічного пункту ЦМЛ м. Рівне:

- В поточному місяці з 1 числа по 7 поступило 192 чоловіка. Преш за все - це розтягнення зв'язок, гомілково-ступеневий суглоб, переломи зовнішньої кісточки і велике місце в цій статистиці займає перелом променевої кістки зі зміщенням, або без зміщення.

Лікарі вкотре радять: в час зимових небезпек не ватро кудись поспішати, пересуватися обережно, без різких рухів. І головне – зручне взуття. Жінок просять забути про підбори. Однак, неабияку роль тут відграє і якість покриття.

На сьогоднішній день, як нам повідомили у комунальному шляхово-експлуатаційному управлінні автомобільних доріг, у Рівному працює 9 з 10 можливих машин-піскорозкидачів, одна машина в ремонті, а у важкодоступних місцях одна бригада розкидає сніг. В центрі міста тротуари посипають сорок двірників. Проте, незважаючи на значну кількість задіяної техніки та працівників, рівняни чомусь продовжують падати та травмуватися.

Схожі статті