+380673870816 +380673870816

Через недогляд вихователів дитсадка, 3-річна дівчинка опинилася посеред вулиці Рівного

Близько обідньої перерви до Рівненського МВ зателефонувала невідома жінка, яка повідомила міліціонерам, що на зупинці біля органного залу в обласному центрі самотньо стоїть маленька дівчинка. Про це повідомив відділ звязків із громадськістю УМВС в Рівненській області.

Коли на місце прибули правоохоронці, то дівчинка вже стояла в середині чималого натовпу людей. Усі відразу намагалися дізнатися як малеча опинилася на вулиці сама-самісінька. Та щось конкретне маля пояснити не могло.

Працівники відділу кримінальної міліції у справах дітей міськрайвідділу забрали дитину до себе, аби з’ясувати усі подробиці цього інциденту.

Трьохрічну Інну обігріли, напоїли чаєм та почали розпитувати про батьків. Дівчинка сказала, що маму звати Оля і що живуть вони в селі Ясининичі (Рівненський район). Дитина не була говіркою, а можливо небагато знала. Згадала ще як звати тата. Тоді правоохоронці, спираючись на невелику інформацію, за допомогою бази даних паспортного столу вирахували адресу мами Інни, а згодом і номер мобільного телефону.

Мама маленької мандрівниці від дзвінка з міліції мало не втратила свідомість. І лише зрозумівши, що з її крихіткою усе нормально, стрімголов полетіла до Рівного. Адже з ранку вона спокійно завела дитину у дитячий садочок, що в обласному центрі, і збиралася забрати донечку лише ввечері.

У дошкільному навчальному закладі теж спохватилися. Прийшовши з прогулянки, виявили, що відсутня одна дитина. Кинулися телефонувати мамі, аби запитати, чи бува не знає, куди могла піти її доця? А от звернутися за допомогою до міліції - чомусь ніхто не здогадався. Та добре, що все закінчилося щасливим кінцем. Знайшлися добрі люди і забили тривогу, не забувши при цьому набрати 102.

Наразі працівники кримінальної міліції у справах дітей готують документи до відповідних інстанцій щодо з’ясування усіх обставин інциденту та притягнення у подальшому винних осіб до відповідальності.

Схожі статті