+380673870816 +380673870816

Бюджетним установам Волині вдалося на обігріві приміщень зекономити 13,5 тисяч гривень

Бюджетні установи області активно втілюють заходи енергозбереження. Прикладом цього є головне управління статистики в області. Вони мають можливість автоматично регулювати систему опалення в черговий режим роботи зі зниженими параметрами теплоносія у вечірній час, вихідні і святкові дні. Зокрема, із початком нинішнього опалювального сезону 2011-12 років їм вдалося зекономити 13,5 тисяч гривень. Про це повідомила Волинська ОДА.
    Оглянувши адмінбудівлю управління статистики, голова облдержадміністрації Борис Клімчук назвав зроблену роботу правильною, яка дала змогу зекономити значні бюджетні кошти, а головне, відмітив, що люди працюють в теплих кабінетах.   Встановлення індивідуального автоматизованого теплового пункту добре обігріває приміщення. Раніше, в опалювальні сезони, в 80% приміщеннях температура не піднімалася вище +15 градусів, а запуск системи опалення тривав протягом трьох тижнів (окремі стояки зовсім не прогрівалися).
    В адмінбудівлі головного управління статистики в області замінено міжповерхові віконні конструкції на металопластикові, вхідні двері в трьох приміщеннях територіальних підрозділів статистики, здійснено капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального автоматизованого теплового пункту та утеплено термоізоляцією труби системи опалення в підвалі приміщення.

Схожі статті