+380673870816 +380673870816

Будівництво спортивної арени на Макарова відновилося

Фото пресслужби РОДА

У Рівному триває спорудження масштабного спортивного об’єкту в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». На сьогодні на Макарова проводяться облаштування покрівлі, ґанків входів, внутрішні опоряджувальні роботи.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. Повідомляє пресслужба РОДА.

«Роботи на Макарова частково призупинили через коригування ПКД. Ми хотіли врахувати побажання спортивних організацій області, аби спорткомплекс був зручним для представників різних видів спорту. Адже арена на вулиці Макарова у Рівному має бути мультифункціональним об'єктом. Переконаний, мультифункціональна арена стане «магнітом» для Рівненщини, який буде приваблювати спортивну і креативну індустрію. Це великий промоційний об’єкт для області», - розповів Віталій Коваль.

Також в цьому році планується: підключення до зовнішніх інженерних мереж; влаштування систем блисковкозахисту та вогнезахисту; часткове облаштування території під парковку.

Нагадаємо, що цього року на добудову спорткомплексу Рівненщина отримала додаткових 65 мільйонів гривень спортивної субвенції.

Схожі статті