+380673870816 +380673870816

Будівельна компанія через фіктивні операції приховала 1,5 мільйона гривень

Співробітники податкової міліції встановили, що при виконанні робіт на двох великих соціальних об'єктах області будівельна компанія в звітності відобразила товарно-матеріальні операції з фіктивними суб'єктами господарської діяльності. Про це повідомила прес-служба УПМ ДПА в Рівненській області.
     Директор та бухгалтер умисно, з метою ухилення від сплати податків, провели безтоварні господарські операції щодо надання транспортно-експедиційних та будівельних послуг з двома фіктивними фірмами.
     Крім того, в податковій звітності виявлено співпрацю "будівельників" із одним великим рівненським конвертаційним центром, діяльність якого припинили співробітники податкової міліції. Суд вже засудив його організаторів, а всі фінансові операції цієї фіктивної фірми визнані як такі, що не мають юридичної сили. Усі вищезгадані фірми, згідно інформації відповідних органів та інстанцій, не мають в своєму розпорядженні, а ні необхідних людських, а ні будь-яких технічних ресурсів для надання послуг.
     За підрахунками податківців, під час виконання робіт (будівництва автостанції в обласному центрі та благоустрою ділянки дороги Київ-Чоп), директор, діючи за попередньою змовою з головним бухгалтером, умисно ухилилися від сплати податку на прибуток на суму понад 900 тисяч гривень, податку на додану вартість - на суму 600 тисяч гривень, а всього на загальну суму понад півтора мільйона гривень. Порушена кримінальна справа.

Схожі статті