+380673870816 +380673870816

Білорусів зацікавили здобутки Рівненщини в галузі енергозбереження

Голова облдержадміністрації Василь Берташ під час робочої поїздки в Брестську область Республіки Білорусь презентував закордонним колегам економічні результати від переходу на альтернативні види палива. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    Так, всі новозбудовані бюджетні заклади в області обігрівають котли, які працюють на місцевій сировині (щепі). А це вчетверо дешевше, ніж обігрівати газом. Здобутки Рівненщини в галузі енергозбереження іноземних сусідів зацікавили. Тож під час перебування в нашій області Василь Берташ ознайомив заступника голови Брестського облвиконкому Миколу Кривицького із роботою ТОВ "Агроресурс" та ТОВ "Газотрон-Влатава". Ці підприємства виготовляють котли, які працюють на різних видах альтернативного палива, а також усе необхідне комплектуюче обладнання. 
    Оскільки Микола Кривицький курує в Брестській області паливно-енергетичний комплекс та соціальну галузь, то він детально вивчив характеристики рівненського енергоощадного обладнання та побачив його у дії. Заступникові, зокрема, показали щепу, яка є найпоширенішою місцевою сировиною. А також зацікавили високою тепловіддачею від спалювання відходів сільськогосподарської продукції та торфу, адже сусідня держава має значні запаси цих видів альтернативного палива.
     Іноземці пообіцяли проаналізувати цінову політику рівненських виробничників і викласти своє бачення співпраці в пропозиціях до угоди про співробітництво між Рівненською та Брестською областями. На переконання Василя Берташа, підписання цього документа буде взаємовигідним для обох сторін.

Схожі статті