+380673870816 +380673870816

Батько, який не може бути прикладом для наслідування

Коли батько Вадима приходив до дому у п'яному вигляді, то вчиняв сварки з дружиною, частенько піднімав на неї руку, а коли хлопчик із своєю сестрою намагалися заступитися за маму, натомість отримували від рідного батька лайливі слова та ляпаси. Про це повідомила прес-служба УМВС України в Рівненській області.
     Останні два тижні родинного життя для двох неповнолітніх дітей і їхньої мами взагалі перетворилися на пекло. Кожного дня їм доводилося терпіти знущання. Так було і того дня, голова сім'ї прийшов до дому, як завжди почав ображати дружину і під час сварки вдарив її кулаком в груди. 11-річний син для того, щоб хоч якось допомогти мамі підбіг і закрив її своїм тілом. Захмелілий батько із злістю в очах вдарив свого сина ногою в обличчя. Хлопець впав на підлогу, з носа почала литися кров. Перелякана мати негайно викликала швидку та міліцію. Неповнолітнього було доставлено до Березнівської центральної лікарні. 
     Чоловік вже неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень. Цього разу матеріали стосовно горе-батька міліціонери направили до районної прокуратури для прийняття рішення про порушення кримінальної справи.


 

Схожі статті