+380673870816 +380673870816

Автомотоклуб Рівного під загрозою зникнення

Рівненська автошкола ТСОУ вимагає орендної плату за бокс, де зберігалися усі цінні речі автомобільної секції. ЇЇ керівник 20-ти кратний чемпіон України з автоспорту Сергій Пелешок відмовився сплачувати зазначену суму. Натомість дирекція школи шукає додаткового фінансування задля ремонту та подальшого функціонування. Результат таких дискусій - зламаний замок у боксі автоклубу та викинуті на вулицю автомобільні запчастини.

Перший день осені приніс президенту Рівненського автомотоклубу "Авто 95" Сергію Пелешку лише прикрі несподіванки. Прийшовши зранку на подвір’я Рівненської автошколи до свого боксу, чоловік побачив зламаного замка, а всі цінні речі: стелажі, спортивні колеса, автомобільні диски лежали на асфальті. Звільнити приміщення, яке відомий автогонщик займав кілька років, йому наказав новий директор автошколи ще кілька місяців тому. Або ж запропонував платити орендну плату у розмірі п’ятиста гривень на місяць. Цю суму пан Сергій платити відмовляється. 

Сергій Пелешок, президент Рівненського автомотоклубу "Авто 95":

я здивований рішенням керівництва обласної та міської організації ТСОУ, а також рішенням директора Рівненської автошколи. І через незрозумілі мені причини, попередив мене, що я повинен звільнити бокс. Він сказав, що автоспорт їм непотрібний. Комерція – це головне. Йому треба здавати все в оренду.

Новопризначений директор Рівненської автошколи свій наказ пояснює тим, що на нараді працівників школи вирішили, щоб погасити певні заборгованості та наповнити бюджет закладу, слід здати бокси в оренду.

У рішенні трудового колективу зазначено, що для працівників школи є пільги лише на безкоштовну стоянку, решта – здається в оренду за гроші. Усі відповідні звернення та попередження, зі слів новоспеченого директора, він вже надсилав Сергію Пелешку, до того ж наголосив, що автоклуб давно повноправно не функціонує. 

Юрій Богданович, директор Рівненської автошколи ТСОУ:

я склав наказ. Дав комісії. Описали всі речі, винесли їх на вулицю. На це існує потреба, адже школі якось треба функціонувати. Треба щоб поступали гроші у наш бюджет. Ви бачите, яка пошарпана школа. Тече дах. Вона не утеплена. Роботи непочатий край, а фінансуємося лише з оренди та навчання. З державного бюджету не отримуємо жодної копійки.

Натомість платити орендну плату за бокс №3 Сергій не має змоги. Автошкола запропонувала спортивній організації зберігати запчастини у підвалі закладу, проте всі речі туди вмістити важко. Тому й лежать вони просто неба в очікуванні першого осіннього дощу. А легенда радянського та українського автоспорту Сергій Пелешок із прикрістю констатував, що разом із цими речами адміністрація автошколи викинула на смітник відому на території країн, що входила до колись Варшавського договору, автомобільну спортивну школу від рівненських майстрів.


110902_Avto_95 sferadesigner

Схожі статті