+380673870816 +380673870816

Антимонопольний комітет оштрафував "Рівнеоблводоканал" на 10 тисяч гривень

Рівненське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало РОВКП ВГК "Рівнеоблводоканал" на 10 тисяч гривень за зловживання монопольним становищем. Про це повідомила прес-служба Антимонопольного комітету України.
     Як встановило Відділення, підприємство укладало з населенням договори про надання послуг з водопостачання та водовідведення, положення яких не відповідали вимогам типового договору. Так, водоканал розширив власні права, не повністю прописав свої обов’язки, а також звузив суттєві умови, що стосуються прав споживачів. Зокрема, останні зобов’язані були за власний рахунок провести ремонт та заміну санітарно-технічних приладів, пристроїв та обладнання, які вийшли з ладу не з власної вини.
     Крім того, водоканал нав’язував суб’єктам господарювання необґрунтовані умови під час видачі технічних умов на підключення до централізованої системи водопостачання та водовідведення. Замовники змушені були проводити непередбачені роботи з будівництва чи реконструкції мереж, що знаходяться на балансі водоканалу. Такі дії РОВКП ВГК "Рівнеоблводоканал" призвели до ущемлення інтересів споживачів. 

Схожі статті