+380673870816 +380673870816

Анатолій Гриценко із робочою поїздкою відвідав Рівненщину

Із робочою поїздкою Рівне цими днями відвідав Голова комітету ВР України з питань національної безпеки і оборони, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко. 

Під час зустрічі з журналістами політичний діяч намагався розвіяти два міфи українського суспільства. Перший – це продажність депутатів. Другий – не легітимність виборів. Також лідер заявив, що опозиція вміє не лише критикувати, а й висувати альтернативні рішення, і одразу озвучив ряд ідей щодо покращення політичної, економічної та соціальної ситуації в Україні. Серед ініціатив – зменшення податків, зокрема скасування податку на додану вартість, перекриття небезпечного потоку контрабанди і зменшення кількості контролюючих органів в Україні. Також свою думку Анатолій Гриценко висловив із приводу об’єднання та згуртування опозиції заради спільної мети. 

Анатолій Гриценко, лідер партії "Громадянська позиція": 

 - 22 січня 10 партій підписали спільну угоду на площі Святої Софії, що будуть висувати одну кандидатуру. Є підписана угода, але немає спільної дії. Комусь треба пройти той шлях, крім підпису і піару до реальної дії. 

 

Схожі статті