+380673870816 +380673870816

Аграріям Рівненщини компенсували понад 6 млн грн вартості вітчизняної техніки

Фото ілюстроване

Цьогоріч 39 сільгосптоваровиробників Рівненщини скористалися допомогою від держави.

Часткову вартість закупленої ними техніки та обладнання їм відшкодували з державного бюджету. На рахунки надійшла компенсація – 6,1 мільйони гривень. Повідомляє пресслужба РОДА.

Про це повідомила директорка департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько.

«Вже традиційно до переліку вітчизняних виробників сільськогосподарської техніки та обладнання, вартість якої частково компенсується, увійшло два підприємства Рівненщини. Це – ПП «ВКО «МААНС», що виготовляє жатки та візки для транспортування жаток до зернозбиральних комбайнів, та ТОВ «Дубнотех» – виготовляє технологічне обладнання для переробної промисловості», - розповіла Надія Переходько.

На сьогодні бюджетна програма «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» розширена. Мінекономіки збільшило перелік української сільгосптехніки, вартість якої компенсується з державного бюджету.

Тепер налічується 16 807 найменувань техніки та обладнання від 203 заводів-виробників. Перелік заводів-виробників у порівнянні з минулим роком збільшився на 12. Це означає, що скористатись підтримкою зможе ще більше аграріїв і виробників.

Із Переліком вітчизняної сільськогосподарської техніки та обладнання можна ознайомитись ТУТ

Довідково

На 2021 рік бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» передбачено 1 млрд гривень.

Схожі статті