+380673870816 +380673870816

Аграрії Рівненщини готують проекти на конкурс

5 бізнес-планів розробляють фермери області, претендуючи отримати гранти на суму 25 тисяч доларів. Про це повідомила Рівненська ОДА.
     Під час бізнес-тренінгів, які провели експерти проекту "АгроІнвест" для аграріїв Рівненщини в рамках міжнародного форуму з агрологістики, визначили три основні напрями. Тож агровиробничники з Березнівського, Гощанського, Костопільського, Млинівського та Рівненського районів планують залучати безповоротні іноземні ресурси на розвиток овочівництва, плодово-ягідного та молочного виробництва. 
     Зокрема, дискутуючи на дводенному форумі, теоретики і практики відпрацювали ідею створення в області локальних логістичних центрів. Фермери Гощанського та Рівненського районів готові об’єднатися, щоб за грантові кошти придбати обладнання для заготівлі, охолодження і транспортування молокопродукції. А агровиробники з Костопільського і Гощанського районів вирощуватимуть, сортуватимуть та формуватимуть крупні партії овочів. 
     Далі селяни зможуть диктувати ціну оптовим покупцям, що підвищить прибутковість господарств і сприятиме їх подальшому розвитку, зауважив голова облдержадміністрації Василь Берташ. Вже домовлено, що технічний супровід усіх бізнес-планів здійснюватимуть столичні фахівці, позаяк допомога експертів збільшує шанси на перемогу в конкурсі. Тож наприкінці січня бізнес-плани фермерів Рівненщини проаналізують експерти проекту "АгроІнвест". Потому відпрацьовані та відкориговані пропозиції скерують на конкурс.

Схожі статті