+380673870816 +380673870816

Адміністрація Острозької академії вимагає від ректора НУВГП спростувань про те, що він сказав

Адміністація Національного університету "Острозька академія" та Братсво Спудеїв звернулися із письмовою заявою до ректора Національного університету водного господарства та природокористування з вимогою публічного спростування інформації щодо фактів, які в дійсності не мали місця.  

Суть конфлікту полягає в тому, що 31 січня 2012 року в ефірі програми ТСН на телеканалі "1+1" в інтерв’ю ректора Національного університету водного господарства і природокористування Василя Арсентійовича Гурина прозвучала безпідставна та необгрунтована інформація про те, що в Острозькій академії студенти один раз на рік сплачують до 1000 гривень на покриття комунальних послуг. Ректор "Острозької академії" Ігор Пасічник висловив своє обурення такими заявами і вимагає негайного спростування інформації. 

Ігор Пасічник, ректор НУ "Острозька академія":

- У нас зранку відразу зібралося Братство Спудеїв. Вони були занепокоєні такою інформацією. Ми звернулися відразу до пана Гуріна, щоб він дав спростування у ЗМІ та на ТСН. Якщо цього не буде, то Братство Спудеїв Острозької академії буде подавати на пана Гуріна до суду.

Схожі статті