+380673870816 +380673870816

Аби підзаробити – торгував наркотиками

Нині не так вже й легко знайти роботу у Рівному, не кажучи про можливість отримання останньої у маленькому селі Сестрятин Радивилівського району. А тому, зневірившись у пошуках, 25-річний місцевий житель Микола, аби заробити грошей, зайнявся збутом наркотиків. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Працівники відділу БНОН в ході проведення оперативно-розшукових заходів встановили, що 25-річний Микола, збуває наркотичний засіб "конопля". Під час проведення оперативної закупки цей факт підтвердився. За вісім грамів коноплі Микола отримав 75 гривень, а в ході огляду помешкання "горе-торговця" правоохоронці виявили та вилучили один грам речовини рослинного походження, зовні схожу на "коноплю", пристрій для куріння коноплі із нашаруванням темного кольору, трубку та муштук для куріння останньої. Все вилучене направлено на дослідження в НДЕКЦ при УМВС.
     Як з’ясувалося пізніше, чоловік і сам часто вживав наркотики. А от де він їх сам "брав", нині з’ясовують слідчі. За цими фактами порушена кримінальна справа за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). За подібний промисел Миколі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Схожі статті