+380673870816 +380673870816

7 мільйонів гривень виділив Уряд для ліквідації наслідків пожежі у Дубровицькому районі

Як і обіцяв Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, Кабінет Міністрів України виділив для Рівненщини 7 мільйонів гривень з резервного фонду державного бюджету. Таке рішення Уряд прийняв сьогодні на виконання доручення Президента України. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
     Ці кошти підуть на ліквідацію наслідків пожежі в районному територіальному центрі соціального обслуговування населення. Зокрема, частину грошей спрямують на будівництво амбулаторії, яку, як запевнив голова облдержадміністрації Василь Берташ, зведуть за два місяці.
     Водночас, потерпілих під час пожежі в терцентрі лікуватимуть у Дубровицькій центральній районній лікарні до кінця тижня. За цей час для них облаштують місця у Висоцькій дільничній лікарні. Для підопічних терцентру вже виділили три палати в терапевничному відділенні. В цьому ж медзакладі після реконструкції розміститься і стаціонарне відділення територіального центру. Суму на облаштування соціальної установи також закладено в сім мільйонів гривень, які сьогодні виділив Уряд.

Схожі статті