+380673870816 +380673870816

60 пілотних проектів подала Рівненщина до столиці в рамках реформування житлово-комунальної галузі

     Зокрема, за програмою "Питна вода України" в область планують залучити більше 5 мільйонів гривень із держбюджету. За словами заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака, загальна вартість проектів становить понад 6 мільйонів гривень. Загалом, фахівці Рівненщини підготували 31 пропозицію. Їх уже скеровано до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.

     Крім того, на розгляд конкурсної комісії від Рівненщини представлено 18 проектів, які запропонували ОСББ. Як зазначив заступник, краяни, які самостійно доглядають за своїм житлом, можуть отримати 2,5 мільйона гривень держпідтримки. Ще 20 відсотків цієї суми зобов’язалися перерахувати самі співвласники.

     До столиці, також подано 11 пілотних проектів, якими передбачено технічне переоснащення комунальної галузі, зауважив Володимир Новак. Якщо вони пройдуть конкурсний відбір, то область отримає на модернізацію понад 16 мільйонів гривень із держказни. Ще майже 9 - готові профінансувати місцеві бюджети.

     Заступник голови облдержадміністрації акцентував, що всі об’єкти відібрано із пропозицій від районів і міст. І комунальники Рівненщини готові його доповнювати, аби залучити в область якомога більше грошей.

Схожі статті