+380673870816 +380673870816

60 дорожньо-транспортних пригод за три місяці, в яких постраждали люди, зареєструвала ДАІ на Рівненщині

Хоча в порівнянні з аналогічним періодом минулого року й спостерігається тенденція до зниження кількості ДТП, проте на дорозі все одно гинуть і травмуються люди. Як наслідок 68 чоловік отримали поранення різного ступеня важкості та 17 – загинуло.  Про це повідомила прес-служба ВДАІ УМВС
     За словами Володимира Бойка, начальника сектору оформлення матеріалів ДТП ВДАІ УМВС, як показує аналіз, серед основних причин - перевищення водіями безпечної швидкості руху. Суттєво вплинули на стан аварійності недодержання водіями дистанції та порушення ПДР пішоходами. Внаслідок неочікуваного виходу пішохода на проїжджу частину  на дорогах області сталося 9 дорожньо-транспортних пригод, в яких 8 осіб травмовано і 1 - загинула.
     Крім того, перехід пішоходів у невстановлених місцях спричинив аж 8 ДТП, в яких 1 людина загинула та ще 7 травмовано.Найбільше порушень, вартові доріг зафіксували за перевищення швидкості руху. За три місяці цього року виявлено більше 20 тисяч таких фактів. Внаслідок таких порушень (перевищення безпечної швидкості руху) водіями скоєно 28 дорожньо-транспортних пригод. 8 осіб загинуло та 34 – травмовано.

Схожі статті