+380673870816 +380673870816

34-річний мешканець міста Луцька врятував потопаючого на річці Стир

Мешканець міста Луцька 34-річний Андрій Башук врятував на річці Стир поблизу вулиці Ковельської потопаючого рибалку. Про це повідомила прес-служба УМНС у Волинській області.
    Того вечора Андрій вигулював свого собаку на лузі поблизу річки Стир, коли почув дитячий крик про те, що на річці тоне рибалка. Прибігши до річки, молодий чоловік помітив на середині річки тіло дорослого чоловіка, якого відносило вниз по течії. На поверхні води ледь виднілась тільки нерухома спина потопаючого, але хлопчик, який також рибалив поблизу, сказав, що рибалка декілька хвилин тому ще намагався випливти.
    Не вагаючись, 34-річний чоловік кинувся на допомогу потопаючому, проплив біля 30 метрів і зумів перевернути людину обличчям до верху. Кремезний чоловік був без свідомості, але на щоках пройшли судоми. Рятівник зібрав всі сили і зумів у холодній воді все ж таки доправити потопаючого до берега. Витягнути важку непритомну людину в намоклій одежі на берег йому допомогли перехожі, які на той час підійшли до берега. Врятованого перевернули на живіт і на щастя, швидко звільнили дихальні шляхи від води. На той час прибула карета швидкої допомоги і медики негайно відвезли потерпілого до лікарні. У швидку завантажили також і рибальські снасті врятованого.
    Тільки завдяки сміливості Андрія Башука, незважаючи на ризик для його життя, вдалось врятувати потопаючого. Медики встановили діагноз потерпілого: утоплення, загальне переохолодження, стан після клінічної смерті. 24 березня потерпілий прийшов до свідомості, але його стан залишається важким і він перебуває у реанімаційному відділенні.

Схожі статті