+380673870816 +380673870816

2022 рік на Рівненщині стане роком спортивної інфраструктури

Фото пресслужби РОДА

Із сучасним басейном у новий рік входить Дубно, із спорткомплексом — Здолбунів. 2021-й став на Рівненщині роком олімпійських перемог, а 2022-й стане роком спортивної інфраструктури. На цьому наголосив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль в інтерв’ю для видання «Урядовий кур’єр».

«Загалом 2021-й став для нас роком олімпійських перемог: у нас два призери Олімпіади та чотири призери Паралімпіади, якими пишаємося. Але попереду ще більше перемог. Приміром, ДЮСШ із плавання в Рівному, яка дала путівку у великий спорт нашому олімпійському чемпіонові Михайлові Романчуку, буде повністю модернізовано. Спроєктовано новий тир, де тренуватиметься інший олімпійський чемпіон Олег Омельчук та його послідовники», - розповів Віталій Коваль. Повідомляє пресслужба РОДА.

За словами очільника області, 2022-й стане роком спортивної інфраструктури. Тут і завершення басейну в Костополі, й стадіону «Авангард» на 12 тисяч місць та багатофункціональної спортивної арени в Рівному. До речі, цей унікальний для всієї Західної України об’єкт держава вже інвестувала 305 мільйонів, його готовність — понад 53%.

Нагадаємо, загалом в рамках «Великого будівництва» на 2022 рік заплановано до реалізації 16 проєктів: ЗОШ – 5, ДНЗ – 6, спортивних об’єктів – 5.

Серед спортивних об’єктів - продовження будівництва спорткомплексу на Макарова; подальша реконструкція стадіону «Авангард»; реконструкція спорткомплексу "Меблевик" в смт Смига Дубенського району; будівництво басейну в Костополі; реконструкція СДЮШОР №2 в м.Рівне.

Окрім того, в президентській програмі «Велике будівництво» передбачений окремий напрям щодо спортивних об’єктів в ДЮСШ.

На фото - басейн в Дубно, реконструйований у рамках програми «Велике будівництво»

Схожі статті