+380673870816 +380673870816

20-річний рівнянин у магазині "збагатився" аж на 300 гривень

Учора, 21 лютого, близько 19.00 до чергової частини Рівненського МВ зателефонувала 26-річна рівнянка Марія, яка повідомила, що невідомий юнак, погрожуючи фізичною розправою продавчині магазину "Сова", заволодів грошима в сумі 300 гривень, після чого зник у невідомому напрямку. Про це повідомив відділ звязків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
     За лічені хвилини працівники міліції вже опитували потерпілу та свідків розбійного нападу. Коли працівники міліції переступили поріг торгівельного закладу, то побачили там невисокого росту з переляканими очима дівчину. Продавець розповіла вартовим порядку, що на неї щойно був здійснений розбійний напад. Невідома особа погрожуючи вбивством, приставивши ножиці до її шиї заволоділа коштами, які знаходились в касі. 
    Відразу було орієнтовано всі наряди міліції, які знаходились поруч із місцем злочину. За прикметами, які надали свідки упродовж двох годин розбійника було затримано. 
     Наразі, 20-річний рівнянин Іван перебуває під вартою. У ході попереднього допиту він вказав, що розбійний напад вчинив після того, як витратив гроші в інтернет-клубі. Стосовно нього порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 187 КК України (Розбій), яка передбачає до семи років позбавлення волі.

Схожі статті