+380673870816 +380673870816

20 гральних автоматів виявили і вилучили правоохоронці у Рівному

В одному із торгових центрів, що розташований на вулиці Дубенській в обласному центрі, правоохоронцям вдалося задокументувати факт функціонування підпільного ігрового залу. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.

Двадцять ігрових автоматів, що розташовувалися у напівтемряві приміщення донедавна спокійнісінько працювали, обслуговуючи лише перевірених гравців. Саме в цьому закладі було налаштовано систему відеоспостереження так, що "зайві" люди потрапити всередину не могли. Одну з багатьох відеокамер було вмонтовано на вході до залу таким чином, що його адміністратор міг бачити хто сюди завітав. Зазвичай, це були постійні клієнти, котрі тут щедро витрачали свої гроші. Як правило – це ігромани. Чужим та невідомим людям сюди зайти було практично неможливо.

Завдяки злагодженим діям співробітників служби по боротьбі з економічною злочинністю Рівненського міського відділу, правоохоронці таки потрапили до електронного казино і задокументувати його роботу, а 20 гральних автоматів вилучили.

Схожі статті