+380673870816 +380673870816

18 смертей на дорогах Рівненщини зафіксували правоохоронці з початку року

18 смертей на дорогах області з початку року зафіксували правоохоронці. Ще 43 людини отримали травми різного ступеня важкості. В обласній міліції розповіли, що це багато, майже втричі більше у порівняні з аналогічним періодом минулого року. Ці та не менш резонансні теми підіймали на підсумковій прес-конференції керівництва обласного управління внутрішніх справ. Серед іншого обговорили і найголовнішу тему цього року – трагічну загибель жителів області у селі Вересневе Рівненського району.  

І досі Рівненщина не може оговтатися від трагедії, яка сталася 19 січня поблизу Рівного. Правоохоронці продовжують встановлювати усі обставини трагічної загибелі людей. Розглядаються усі можливі версії. Серед них і відповідність гуми пасажирського мікроавтобуса погоднім умовам.

А от чи належним чином була підготовлена дорога для безпечного руху транспортних засобів і досі однозначних відповідей немає. Втім, як запевнили працівники ДАІ, у той злощасний день саме цей відрізок траси тричі оброблявся комунальними службами.

Водія маршрутного таксі, який і віз паломників із Чернівецької області додому, на час досудового слідства поміщено у слідчий ізолятор. Двоє дітей у край важкому стані в реанімації, всі інші досі перебувають на лікарняних ліжках.


NS_Narada_120124_ по sferadesigner

Схожі статті