+380673870816 +380673870816

14-річна дівчина втекла з дому, аби знову жити у Рівному

Часто діти йдуть з дому не задумуючись над тим, що приносять біль у серця близьких і рідних. Причин втечі багато, та чи вирішують вони проблеми, які як загострене лезо лише більше ранить і без того їхні ще такі незахищені серця, не кажучи вже скільки може принести біди та горя. Ось і в черговий раз від рідних людей пішла 14-річна дівчина, яка ще не усвідомлює, що життя іноді буває, на превеликий жаль, жорстоким, а інколи і безжальним. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    З’явилася на світ Анна небажаним дитям, та й мати в неї виявилася не найкращою. Тож коли дівчинці було п’ять років її горе неньку позбавили батьківських прав. Так, дитина вперше опинилася в дитячому притулку. Проте, світ не без добрих людей. Не пройшло й року, як гарненьку русяву дівчинку вдочерила заможна сім’я із Рівного.
    Саме там Анна і відчула затишок та турботу. Дев’ять щасливих років прожила вона зі своїми названими батьками. Однак, як то кажуть в народі, біда не ходить одна. Згодом помер її опікун. Для дитини це був справжній шок. Тож після цієї життєвої драми вона повністю змінилася. Почала без дозволу гуляти допізна, тікала з дому. На всі докори та прохання, хоч і не рідної матері, не зважала. Тож, вкрай обурена поведінкою дівчинки жінка не витримала та відмовилася від неї.
   Проте, на цей раз на біду Анни відгукнулася дружина її рідного дядька, 37–річна Ольга, яка й взяла опікунство над нею. Цілий місяць дівчина поводила себе добре, ходила до школи та вчасно поверталася додому. Однак, така зразкова поведінка була недовгою. Одного разу дівчина додому не прийшла. Перелякана Ольга вирішила самотужки знайти дитину. Проте, коли її пошуки "довели" до Рівного і там "загубилися", розгублена жінка звернувся по допомогу до правоохоронців.
    Близько четвертої години ранку до міліції звернулася жителька Острога, та повідомила, що її неповнолітня падчерка пішла з дому та не повернулася. Вона також розповіла, що шкільні друзі повідомили, що Анна збирається у Рівне. Правоохоронцям довелося опитати декілька десятків друзів та знайомих зниклої дівчинки та перевірити всі місця, де та могла б з’являтися. Результати такої клопіткої роботи не забарилися. Саме до одного із своїх знайомих і помандрувала втікачка, в той час, як перелякані опікуни та міліціонери обшукували усе місто. Свій вчинок неповнолітня пояснила банальним бажанням знову проживати у Рівному.
    Нині, дівчина знаходиться у Рівненському притулку для дітей служби у справах дітей Рівненської ОДА, оскільки з рідним дядьком та тіткою вона відмовилася надалі проживати.

Схожі статті