+380673870816 +380673870816

В період лютих морозів на Волині розгортають 4 пункти обігріву

У зв’язку з різким зниженням температури повітря, працівники Міністерства надзвичайних ситуацій України у Волинській області, згідно із розпорядженням голови Волинської облдержадміністрації розпочали розгортати 4 обігрівальні пункти для безпритульних та подорожуючих. Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.
     Вони діятимуть у Луцьку, Ковелі, Нововолинську та Володимир-Волинському. Працюватимуть цілодобово, допоки в області триватимуть люті морози. За прогнозами синоптиків, мінусова температура повітря в області буде триматися ще понад тиждень.
     У містах Володимирі-Волинському та Нововолинську рятувальники встановлять намети на центральних вулицях, а в Ковелі та Луцьку - поблизу залізничних вокзалів. Крім наметів, де можна зігрітися, функціонуватиме польова кухня аварійно-рятувального загону спецпризначення облуправління МНС. Усім, хто звернеться за допомогою, рятувальники приготують гарячу їжу та чай, закуплену управлінням МНС спільно з органами місцевого самоврядування. У наметах також можна буде отримати першу медичну допомогу, яку застосовують при обмороженні.

Схожі статті